Autoru arhīvi: Tālivaldis Vilnis

Pārdomas par misiju

Esmu priecīgs, ka ir iespēja uzrunāt caur mūsu mājas lapu. Šoreiz vēlējos uzraksīt par misiju. Tas ir ļoti plašs temats un ir grūti vienā rakstā daudz pateikt, taču centīšos aizskart dažus jautājumus, kas varētu šķist aktuāli. Evaņģēlijs nemainās Mūsu kā … Turpināt lasīt

Publicēts Ziņas kategorijā(s) | 1 komentārs

Parunāsimies!

Tā kā visi esam aizņemti cilvēki un personīgi satikties ne vienmēr ir iespējams, tad variet rakstīt man e-pastus uz talis.vilnis@gmail.com vai arī iegriezties Draugiem.lv (meklēt Tālivaldis Vilnis). Centīšos atbildēt visiem. Sirsnībā, māc. Tālivaldis Vilnis.

Publicēts Ziņas kategorijā(s) | Uzrakstiet komentāru

Par mūsu draudzes mājas lapu

Ir liels prieks, ka mums ir sava mājas lapa. Esmu ļoti pateicīgs māc. Guntim Bukalderam par viņa palīdzību un idejām šīs mājas lapas  tapšanā. Lai Dievs svētī viņa kalpošanu draudzes labā!

Publicēts Ziņas kategorijā(s) | Uzrakstiet komentāru

Bībeles skolas (sabatskolas) apmācības

Šā gada 30. janvarī Talsu draudzē bija ļoti interesantas Bībeles skolotāju apmācības. Lekcijas vadīja adventistu Smiltenes draudzes mācītājs Ārijs Glāzers. Ieradušies bija ciemiņi arī no Tukuma un Kandavas draudzes. Kopā bija ap piecdesmit dalībnieku. Daudzi interesenti atzina, ka mācības bija … Turpināt lasīt

Publicēts Ziņas kategorijā(s) | Uzrakstiet komentāru

Sveicam mūsu jaunajā mājas lapā!

Sveicam mūsu jaunajā mājas lapā! Pateicamies par Limbažu draudzes pamudinājumu arī mums sākt veidot savu mājas lapu. Centīsimies šajās lapās atspoguļojot adventistu Talsu draudzes dzīvi.

Publicēts Ziņas kategorijā(s) | Uzrakstiet komentāru